Ayhan Kayatürk | Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı
Ayhan Kayatürk; Bütün Engelleri Aşarak Modern Dünyadaki Yerimizi Alacağız

Ayhan Kayatürk; Bütün Engelleri Aşarak Modern Dünyadaki Yerimizi Alacağız

68 Kişi okudu

Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ayhan Kayatürk, yeni yılı yayımladığı mesajla kutladı.

Ayhan Kayatürk mesajında şu ifadeler yer verdi;

Saygı değer Vanlı hemşerilerimiz

Gelecek yüz yılın, Türkiye’nin Yüzyılı olacağına olan inancımız tamdır. Kentimizin de yeni yüzyılda yerini alabilmesi için gelecek 10 yılı çok iyi değerlendirmemiz gerekecektir. Van payına düşen ilerlemede mutlaka yerini alacaktır. Bilgili, donanımlı, dirayetli, cesaretli, dürüst, şaibesiz, liyakatli bir yönetici ve yönetimi iş başına getirmek bizlere düşen en büyük görev ve sorumluluktur. Van daki bütün aktörleri ortak hedefler etrafında buluşturmak için siyaseti, bürokrasiyi, iş dünyasını esnafı, sivil toplum örgütlerini, sanayiciyi, emektarı ve üniversitesi ile bir bütün hareket etmek lazımdır. Ayrılık ve  gayrılığı bırakarak hep beraber  herekte etmek zorundayız. Eksiklerimize değil artılarımıza odaklanmak durumundayız. Aramızda çok kaliteli insanlarımız var. Van’ı hak ettiği yere taşıyacak ve büyük projeler ile buluşturacak aday arkadaşlarımız vardır. Yeter ki inanalım. İçimizden bize benzeyen, bizi anlayan biri bizi yönetecektir. Uzaktan aramaya hacet yoktur. Ben yerine biz olmayı başararak Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Türkiye yüzyılında Cumhuriyetimizi daha yüksek yerlere taşımak ve milletimizin gelişmiş, çağdaş   dünyada ’ki yerini alması   için var gücümüz ile çalışacağız. Geleceğe emin adımlar ile yürümeye devam edeceğiz. Bu kutlu yürüyüşe Vanlı hemşerilerimiz ile birlikte biz de iştirak edeceğiz.  Bütün engelleri aşarak modern dünyadaki yerimizi alacağız.

 

Değerli Dostlarım,

Dünya büyük bir buhran geçiriyor. İçinde mazlum Müslüman evlatları ile talihsiz coğrafyamızın insanları yanıyor. Çok ağır bedeller ödedik, ödemeye devam ediyoruz.

Dünya ile beraber ülkemizin geçmekte olduğu bu zorlu süreçte, birlik ve beraberlik içerisinde bütün zorlukların üstesinde geleceğimize inancım tamdır. Daha önce birçok badireyi atlatmayı başardık, yine başaracağız. Allah’ın izniyle gelecek yüzyıl Türkiye’nin, önünde aydınlık günlerin olacağına şahitlik edecektir. İslam aleminin üzerine doğması beklenen güneş elbette doğacaktır. Mazlum ve masum coğrafyamızın üstündeki kara bulutlar hiç şüphesiz dağılacaktır. En güzel günler bizlerin olacaktır.

 

Yeni yılda, siz Vanlı hemşerilerimize ve tüm ülkemize her şeyin en iyisini, en hayırlısını temenni ediyorum. Ülkemizde birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Çocuklarımızın yüzünde mutluluk eksik olmasın; talihimiz ve bahtımız açık olsun, sofralarımız bereketli, işlerimiz hayırlı olsun, güzel yurdumuzda Ay Yıldızlı Bayrağımız sonsuza dek dalgalansın, okunan ezanlarımız hiç susmasın, yer yüzünde zulüm son bulsun, zalimlerin ve zulmün olmadığı bir dünya olsun.

 

2024 yılının Milletimize, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını, mazlum coğrafyalarda akan kanın son bulduğu yeni ve yaşanır bir dünyayı Allah’tan niyaz ediyorum. Yeni yıl ile beraber Van’ın 10 yılı başlasın. Türkiye’nin yüzyılında biz de yerimizi alalım.© Copyright 2024 Ayhan Kayatürk | Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı